YÜZME HAVUZU ELEKTROMEKANİK FİLTRASYON SİSTEMİ TASARIMI VE ÜRETİMİ

MAT HAVUZ TEKNOLOJİLERİ© BİREYSEL VE TİCARİ YÜZME HAVUZLARI VE AQUAPARKLAR İÇİN TÜM FİLTRASYON VE DEZENFEKSİYON SİSTEMLERİNİ İÇEREN TAK-ÇALIŞTIR PAKET FİLTRASYON SİSTEMLERİ DİZAYN EDER VE ÜRETİR.

MAT » HAKKIMIZDA
MAT POOLS

HAVUZ TEKNOLOJİSİ

MAT HAVUZ TEKNOLOJİLERİ tak-çalıştır paket filtrasyon sistemlerini tüm müşteri taleplerine ve revize edilen yönetmeliklere göre sürekli geliştirmektedir. Ön tasarım aşamasından projelerinizi teslim ederek as-built aşamasına kadar olan süreçte profesyonel mühendislik kadromuzdan hizmet alabilirsiniz. AR-GE depoartmanımız HSE , ANSI/APSP, DIN19643-1 ve TSE 11899 standartlarıyla örtüşen düşük enerji tüketimi ve operasyonel maliyetleri hedefleyen elektromekanik filtrasyon ve dezenfeksiyon ekipmanları tasarlamaktadır.

POOL FILTRATION SYSTEMS EQUIPMENT

MAT FİLTRASYON TEKNOLOJİLERİ AŞ 10 yılı aşkın bir süredir filtrasyon ve dezenfeksiyon ekipmanları üzerine üretim yapmaktadır. Sektörde tasarım – performans aralığında verimsiz/yetersiz ekipman kullanımını gözlemleyerek kendi tak-çalıştır paket filtrasyon ve dezenfeksiyon ekipmanlarını üretmeye başlamıştır. 4000 m² kapalı üretim tesisimiz Güzelbahçe – İzmirde konuşlanmıştır. Yüzey borulamalı tak-çalıştır paket filtrasyon sistemlerini teknik çizimindeki ilk çizginin atılmasından itibaren ürün testlerine kadar tamamen kendimiz üretmekte ve geliştirmekteyiz. Paket filtrasyon sistemleri talebe bağlı olarak ozon destekli veya diğer dezenfeksiyon ekipmanları ile istenildiği şekilde kombine edilebilmektedir.

Yüzme havuzu filtrasyon teknolojisi çevresel değişimlere bağlı olarak enerji verimliliğini gerektirmektedir. Paket filtrasyon sistemlerimiz minimum ters yıkama ve su sarfiyatını hedeflemekte ve ilgili tüm standart ile uyum sağlamaktadır. Bünyemizde bulundurduğumuz mühendislik kadromuz tüm proje ve taleplere özel olarak sistem çözümleri sunarak en verimli sistem dizaynını sağlamaktadır.

Pool Filtration Contractor