Ozon Jeneratörleri

You are currently viewing Ozon Jeneratörleri
Ozone Generator for Swimming Pools & Waterparks

YÜZME HAVUZLARI VE SU PARKLARI İÇİN OZON JENERATÖRÜ

MAT OZON JENERATÖRLERİ, yüksek nemli ortamlarda stabil ve gerçek ozon üretimi sağlamak için fabrikamız içinde tasarlanmış ve üretilmiştir. Yüzme havuzu filtreleme sistemlerine ozon doğru şekilde dahil edildiğinde ,su kalitesinde çok ciddi bir artış sağlar ve kimyasal tüketim maliyetlerini azaltır.

Ozon ve klor, bileşikleri nasıl oksitlediklerine göre farklılık gösterir. Havuza klor dahil edildiğinde . Sudaki organik bileşiklerle birleşir. Bu organik bileşikler arasında vücut yağları, güneş losyonları, kozmetikler, ölü algler ve bakteriler bulunur. Bu reaksiyonlar çok miktarda klor tüketir ve klor artık bir biyosit olarak işlev göremez.

Ozon, bir dezenfektan olarak değil, öncelikle oksitleyici olarak işlev görür. Ozon klordan daha güçlü bir oksitleyici reaktiftir. O3 organik veya azot içeren bileşiklerle daha hızlı reaksiyona girer. O3 diğer bileşiklerle birleşmez; aslında, organik ve azot bileşiklerinin parçalanmasına neden olur. Küçük moleküller daha fazla suda çözünürlüğe sahiptir ve bazıları gaz bile verebilir.

MAT Ozon, klorlu organik ve amin bileşiklerinin birikimini durdurur ve bileşik oluşturmaz.

MAT Ozon jeneratörleri Corona tahliye yöntemini kullanır ve yüzme havuzu suyunu uygun şekilde dezenfekte etmek için yeterli oranda ozon kalitesinde üretebilen tek tiptir. “Corona tahliye” süreçlerinde oksijenden(O2) ozon(O3) üretir. Ozon doğal dünyadaki elemental florün yanında hemen hemen en efektif oksitleyicidir. Ozon ünitelerimiz 5g/Uh’ den 100 g/h’e kadar çok çeşitli yüksek kaliteli Ozon Üretim gereksinimlerini karşılamaktadır. “Corona Discharge” süreçlerinde oksijenden(O2) ozon(O3) üretir. Ozon doğal dünyadaki elemental florün yanında hemen hemen en efektif oksitleyicidir. Ozon ünitelerimiz 5g/Uh’ den 100 g/h’e kadar çok çeşitli yüksek kaliteli Ozon Üretim gereksinimlerini karşılamaktadır.

MAT Ozon jeneratörleri, MAT entegre Kompakt Sistem bileşenlerinden biriyle eşleştirildiğinde veya bağımsız bir dezenfeksiyon sistemi olarak kullanıldığında su arıtma işleminin verimliliğini maksimuma çıkarır. MAT Ozon Jeneratörleri; kararlı kullanım, düşük güç tüketimi, en aza indirilmiş kalıntı ile tuzlu ve nemli ortam koşullarında çalışma için tasarlanmıştır. Rejeneratif hava kurutucularla donatılmış MAT Ozon jeneratörleri verimli kuru hava temini sağlar.

Ozon Jeneratörleri - ÜRÜN ÖZELLİKLERİ